Need for Racing: New Speed Car

Araba Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma T-Bull Sp. z.o.o.
Need for Racing: New Speed Car; 10 farklı yarış modunda heyecan verici yarışlara katılacağınız keyifli bir yarış oyunudur.

Need for Racing: New Speed Car; 10 farklı yarış modunda heyecan verici yarışlara katılacağınız keyifli bir yarış oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunda 5 sezonda yarışacaksınız. Her sezonda 10 yarış modu yer alıyor. Temel amacınız, her bir sezonu başarıyla tamamlayarak birinci olmak, kupa ve altınları kazanmak. Bu şekilde bir sonraki sezona geçiş yapabilirsiniz.

Yarış modunda standart diğer araba yarışlarında olduğu gibi tüm arabaları geçip yarışı birinci olarak tamamlamaya çalışıyoruz. Duello modunda yapay zeka ile teke tek kapışıyoruz. Survival modunda her turda birinci gelmek için uğraşıyoruz. Overtake modunda rakip arabaları saf dışı bırakarak yarışı birinci olarak bitirmeye uğraşıyoruz. King of the Hill modunda arabamızla ölümcül manevralar yaparak puan toplamaya çalışıyoruz. Domination modunda rakiplerimizin ensesinden düşmemeye çalışıyoruz. Special Section modunda gazı kökleyerek yarışı olabildiğince kısa sürede tamamlamaya uğraşıyoruz. Top Speed modunda adından da anlayacağınız tek derdimiz motoru yakmak. Catch them all modunda da yarış boyunca pistte karşımıza çıkan öğeleri belirtilen sürede toplamaya çalışıyoruz. Adrenalin ve heyecanı seviyorsanız Need for Racing: New Speed Car oyununu mutlaka denemelisiniz.

Birbirinden muhteşem spor arabalar ile adrenalin yüklü yarışlara katılacağınız oyunda dilediğiniz arabayı seçerek yarışlara başlayabilirsiniz. Başarılı olarak kazandığınız altın ve puanlar ile aracınızı değiştirebilir veya özelleştirerek yükseltebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Need for Racing: New Speed Car indir